Wanny łazienkowe wolnostojące - producent

Zadbajcie Państwo o własny komfort oraz stwórzcie w swojej łazience niepowtarzalny wystrój, który podniesie standard Waszego życia. Aby było to możliwe, jako producent wanien i wyposażenia łazienkowego przygotowaliśmy bogatą ofertę obejmującą nowoczesne, niezwykle atrakcyjnie prezentujące się wanny wolnostojące. To eleganckie wyposażenie, które nie ma sobie równych pod względem funkcjonalności i jakości wykonania.

Wanny z konglomeratu

Różnorodne kształty i rozmiary, wspaniałe wykończenia oraz możliwość dopasowania oferowanych przez nas produktów do bardzo różnorodnych aranżacji wnętrz sprawia, że bez względu na gusta i potrzeby, każdy znajdzie u nas rozwiązanie idealnie dopasowane do własnych preferencji. Polecamy wolnostojące wanny z konglomeratu o podwyższonej odporności na uszkodzenia, atrakcyjne wizualnie, łatwe do utrzymania w czystości, zapewniające najwyższy poziom wygody podczas codziennych kąpieli.

Wanny dwuosobowe

Właścicielom przestronnych łazienek, zwłaszcza osobom planującym stworzenie domowego centrum wypoczynku i odnowy biologicznej, z pewnością spodoba się designerska wanna dwuosobowa wolnostojąca. To idealny wybór dla miłośników wspólnych kąpieli i błogiego relaksu w gustownie urządzonym wnętrzu dużej łazienki. Wśród prezentowanych wanien dwuosobowych wolnostojących znaleźć można modele o różnych kształtach, w każdym przypadku wyróżniające się niezwykłą precyzją wykonania i wynikającą z niej elegancją. Jeśli dysponują Państwo miejscem umożliwiającym wstawienie do łazienki większej wanny, wolnostojąca wanna dwuosobowa będzie strzałem dziesiątkę.

Producent wanien

W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania o zróżnicowanych parametrach technicznych (długościach, szerokościach i wysokościach) oraz z możliwością wywiercenia otworów pod baterię. Każdy produkt jest wykonywany na bazie doświadczeń i innowacyjnych technologii, przy zastosowaniu doskonałej jakości materiałów. Jako producent wanien bazujemy na wyjątkowych projektach, dzięki czemu oferowane przez nas produkty są zawsze niezwykle oryginalne.

Nasze
Kolekcje mebli
ASSO.
MEBLE
DELTA.
MEBLE
FLORO.
MEBLE
GAMMA.
MEBLE
LIRA.
MEBLE
TRENDY.
MEBLE
LUSTRA ŁAZIENKOWE.
KOLEKCJA
Regały łazienkowe.
Szafki łazienkowe.
UMYWALKI.
KOLEKCJA
Nasze kolekcje posiadają własną duszę i charakter.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli i wanien.
ul.Spacerowa 1
83-010 Straszyn