Wanny wolnostojące - producent

Zadbajcie Państwo o własny komfort oraz stwórzcie w swojej łazience niepowtarzalny wystrój, który podniesie standard Waszego życia. Aby było to możliwe, jako producent wanien i wyposażenia łazienkowego przygotowaliśmy bogatą ofertę obejmującą nowoczesne, niezwykle atrakcyjnie prezentujące się wanny wolnostojące. To eleganckie wyposażenie, które nie ma sobie równych pod względem funkcjonalności i jakości wykonania.

Wanny z konglomeratu

Różnorodne kształty i rozmiary, wspaniałe wykończenia oraz możliwość dopasowania oferowanych przez nas produktów do bardzo różnorodnych aranżacji wnętrz sprawia, że bez względu na gusta i potrzeby, każdy znajdzie u nas rozwiązanie idealnie dopasowane do własnych preferencji. Polecamy wolnostojące wanny z konglomeratu o podwyższonej odporności na uszkodzenia, atrakcyjne wizualnie, łatwe do utrzymania w czystości, zapewniające najwyższy poziom wygody podczas codziennych kąpieli.

Wanna wolnostojąca na nóżkach

Właścicielom przestronnych łazienek, zwłaszcza osobom planującym stworzenie domowego centrum wypoczynku i odnowy biologicznej, z pewnością spodoba się designerska wanna dwuosobowa wolnostojąca. To idealny wybór dla miłośników wspólnych kąpieli i błogiego relaksu w gustownie urządzonym wnętrzu dużej łazienki. Wśród prezentowanych wanien dwuosobowych wolnostojących znaleźć można modele o różnych kształtach, w każdym przypadku wyróżniające się niezwykłą precyzją wykonania i wynikającą z niej elegancją. Jeśli dysponują Państwo miejscem umożliwiającym wstawienie do łazienki większej wanny, wolnostojąca wanna dwuosobowa będzie strzałem dziesiątkę.

Producent wanien

W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania o zróżnicowanych parametrach technicznych (długościach, szerokościach i wysokościach) oraz z możliwością wywiercenia otworów pod baterię. Każdy produkt jest wykonywany na bazie doświadczeń i innowacyjnych technologii, przy zastosowaniu doskonałej jakości materiałów. Jako producent wanien bazujemy na wyjątkowych projektach, dzięki czemu oferowane przez nas produkty są zawsze niezwykle oryginalne.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą designerskich wanien wolnostojących, w tym także wanien glamour, wanien dwuosobowych i tych nowoczesnych wanien z konglomeratu.

Nasze
Kolekcje mebli
ASSO.
MEBLE
DELTA.
MEBLE
FLORO.
MEBLE
GAMMA.
MEBLE
LIRA.
MEBLE
Luksusowe wanny.
MEBLE
Meble łazienkowe.
MEBLE
Meble łazienkowe glamour.
MEBLE
Szafka łazienkowa w stylu glamour.
MEBLE
TRENDY.
MEBLE
Wanna glamour.
MEBLE
LUSTRA ŁAZIENKOWE.
KOLEKCJA
Regały łazienkowe.
Szafki łazienkowe.
Szafki łazienkowe stojące.
Szafki łazienkowe wiszące.
Szafki łazienkowe z umywalką.
Szafki z podwójną umywalką.
UMYWALKI.
KOLEKCJA
Nasze kolekcje posiadają własną duszę i charakter.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli i wanien.
ul.Spacerowa 1
83-010 Straszyn