Kolekcja: Wanny

Wanna wolnostojąca Sanitti Cinque

PRODUKT POLSKI.

Opis produktu

Wanna wolnostojąca  CINQUE  wykonana jest z materiału kompozytowego MINERALICAST® w skład którego wchodzi rozkruszona,  oczyszczona i sproszkowana skała metamorficzna, której wiek określa się na ponad 500 mln lat zwana marmurem dolomitowym połączona ze specjalnie dedykowaną żywicą. 

Elegancka wanna wolnostojąca Sanitti Cinque przykuwa uwagę oryginalnym designem oraz najlepszą jakością wykonania. Dzięki temu w łazience wprowadzi ekskluzywny i nieszablonowy klimat. Charakterystyczny połysk wanny wolnostojącej Sanitii uzyskał dzięki zastosowaniu lanego marmuru – materiału, który cechuje się fantastycznymi właściwościami. Jest przyjemny w dotyku, wytrzymały oraz pozwala się doskonale formować. Dzięki temu wanna dostępna na sanitti.pl zachwyca nieprzeciętnym kształtem, wydłużony tył zapewnia komfort podczas kąpieli, a także nadaje łazience bardzo oryginalną stylistykę. Do modelu Cinque można zamontować zarówno baterię wolnostojącą, jak i przyścienną, a sama wanna wyposażona jest w wygodny syfon z korkiem klik-klak. To idealny wybór do unikalnej przestrzeni kąpielowej, która ma być funkcjonalna i niepowtarzalna. Sprawdź, czy ta wanna wolnostojąca będzie pasować do twojej łazienki.

Sanitti to polski producent wanien, szafek i innych mebli łazienkowych. Zobacz, jak nasze meble będą się prezentować się w twojej łazience.

Długość: 150,5 cm
Szerokość: 70 cm
Wysokość: 84 cm
Pojemność: 151 l
Waga: 104 kg (255 kg z wodą)
Zobacz również
Wanna wolnostojąca Sanitti Milla.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti Venti.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti Sette.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti Otto.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti TRE.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti SEI.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti UNO.
Wanny
Wanna dwuosobowa wolnostojąca Sanitti Uno XL.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti DUE.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti TRE XL.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti QUATTRO.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti CINQUE.
Wanny
Nasze kolekcje posiadają własną duszę i charakter.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli i wanien.
ul.Spacerowa 1
83-010 Straszyn