Kolekcja FLORO

Sanitti Floro to kolekcja produkowanych przez nas mebli łazienkowych z autentycznym i pełnym inwencji frontem z motywem, który zaspokoi oczekiwania tych, którzy lubią piękno i naturę.

   

Szafki wykonana są w kolorze białym i czarnym jako wiszące lub na stylizowanych nóżkach a także wiszący regały łazienkowe. Szafki mogą być również z dodatkową szufladę wewnętrzną z systemem cichego zamykania.

Fronty mebli wykonane są według unikalnej technologii opracowanej przez firmę Sanitti z lekkich i wodoodpornych materiałów (bez udziału materiałów drewnopodobnych) co gwarantuje całkowitą odporność na wodę.

Co wyróżnia meble kolekcji FLORO?

Meble z kolekcji FLORO wyróżniają się wyjątkowym designem, który z jednej strony jest dość minimalistyczny. Z drugiej zaś wnosi w projektowaną przestrzeń odrobinę ożywiających i przyciągających wzrok aspektów wizualnych, których źródłem są florystyczne wytłoczenia (zarówno w kolorze białym jak i czarnym).

Poza aspektem estetycznym, szafki łazienkowe i regały Sanitti FLORO to przede wszystkim meble bardzo praktyczne. Zbudowane zostały z materiałów, które nie są produktami drewnopodobnymi. Dzięki temu nie musimy się martwić wilgocią, a same szafki są przez to woododporne. Sprawi to, że meble będą nam służyć na długie lata, bez obaw o zniekształcenie mogące powstać pod wpływem wilgoci. Ponadto (w zależności od wybranego modelu) wewnątrz szafek znajdziesz szuflady, które posiadają funkcje automatycznego zamykania. Mogą to być głębokie szuflady na niezbędne rzeczy łazienkowe, lub te małe, z przegrodami, mieszczące kosmetyki lub gadżety do makijażu.

Szafki z kolekcji FLORO są dostosowane zarówno do zainstalowania blatów oraz umywalek nablatowych, jak i tych podblatowych. Każdy z mebli jest podwieszany i do jego urozmaicenia lub ozdobienia można wykorzystać nogi meblowe (białe lub czarne, tożsame z naszymi preferencjami czy oczekiwaniami).

Do jakich przestrzeni pasują meble z kolekcji FLORO?

Meble łazienkowe z kolekcji FLORO sprawdzą się zarówno w przestrzeniach w stylu glamour jak i klasycznym, bądź retro. Mogą one odnaleźć się w łazienkach minimalistycznych (zwłaszcza te z białym motywem florystycznym), wtapiając się w otoczenie. Szafki czy regały w czerniach, stanowią idealnie uzupełnienie łazienek w przestrzeniach stricte glamour – pełnych eklektyzmu, błysku, z elementami nawiązującymi do barokowej estetyki. W zależności więc od potrzeb – motyw florystyczny może stanowić element przewodni w danym looku, lub być jedynie minimalnym dodatkiem. Wszystko zależy od naszego projektu czy ogólnej wizji pomieszczenia.

Nasze kolekcje posiadają własną duszę i charakter.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli i wanien.
ul.Spacerowa 1
83-010 Straszyn