Kolekcja LIRA

Zadbaj o elegancki wystrój wnętrza domowej łazienki, sięgając po oryginalne szafki umywalkowe z kolekcji Sanitti Lira. LIRA zaspokoi oczekiwania tych, którzy nie lubią rutyny i nudy. Nieczęsto szafki umywalkowe mogę pochwalić się tak wyrazistą stylistyką. Efekt prezentuje się niezwykle ciekawie i wpasuje się w większość, nawet najbardziej wymagających kompozycji, zarówno tych klasycznych stawiających na pełnię aranżacji, jak i nowoczesnych o minimalistycznym wydźwięku.
Prostą, nowoczesną bryłę połączono z unikalnymi, geometrycznymi frontami, które mogą być ozdobione kryształami w kolorach srebrnym lub złotym.

Szafki umywalkowe to jednak nie tylko wygląd, ale i funkcjonalność, której Sanitti Lira oczywiście nie można odmówić. W szafkach i szufladach zastosowano system cichego domykania, który poprawia komfort użytkowania. To wyjątkowa kolekcja – fronty mebli i lustra wykonane są w technologii z całkowicie wodoodpornych i lekkich materiałów bez udziału materiałów drewnopodobnych. To perełka wśród mebli łazienkowych, przykuwa uwagę i intryguje.

Nasze kolekcje posiadają własną duszę i charakter.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli i wanien.
ul.Spacerowa 1
83-010 Straszyn