Kolekcja LIRA

Kolekcja Sanitti Lira posiada swój własny, unikalny charakter.

Meble w kolorze białym i czarnym poprzez geometryczne wykończenie frontów pozwalają na wprowadzenie dynamizmu w aranżacji łazienki. Tak wyrazista stylistyka to obecnie rzadkość. Jednym z atutów mebli są fronty przypominające pikowane meble wykonane według unikalnej technologii z całkowicie wodoodpornych materiałów. Meble spełnią oczekiwania zarówno miłośników klasyki, jak i osób lubiących minimalizm i nieszablonowość. Harmonijnie wykończenie frontów pozwala na wzbogacenie ich o kryształki w kolorze srebra lub złota co dodaje im jeszcze więcej elegancji.

W skład kolekcji wchodzą szafki pod umywalkę meblową lub blat z umywalką wolnostojącą w różnych rozmiarach, regały wiszące oraz lustra. Istnieje możliwość wyboru wersji bez kryształków lub z kryształkami srebrnymi lub złotymi.

W produkcji mebli firma Sanitti nie tylko dużą wagę przykłada do wyglądu i stylu mebli ale również do komfortu ich użytkowania. Użyte do produkcji materiały cechują się wysoką odpornością na wilgoć a szafki i regału posiadają system cichego zamykania.

Nasze kolekcje posiadają własną duszę i charakter.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli i wanien.
ul.Spacerowa 1
83-010 Straszyn