Kolekcja: Wanny

Wanna wolnostojąca Sanitti Uno

Wanna wolnostojąca wykonana z lanego marmuru z możliwością zamontowania baterii na wannie. Ciekawy design, elegancja i wygoda w połączeniu z wysokiej jakości materiałem cechującym się ekskluzywnym i eleganckim połyskiem.
PRODUKT POLSKI.

Opis produktu

Możliwość zamówienia wanny również w wersji z 3, 4 lub 5 otworami na baterię po prawej lub lewej stronie. Lany marmur to w ogromnym uproszczeniu kamień dolomitowy zmielony na mączkę, połączony z żywicą. Sekret tkwi w odpowiednich proporcjach wypełniacza, który jest kompozycją wyselekcjonowanych frakcji dolomitowych, wzbogaconych uzdatniaczami, połączonych z żywicą.

Wanna wolnostojąca z otworami na baterie

Ekskluzywna wanna wolnostojąca Sanitti Uno przykuwa uwagę nieszablonowym kształtem oraz doskonałą jakością wykonania. Dlatego właśnie to model chętnie wybierany zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych łazienek. Nieszablonowa wanna dostępna na sanitti.pl ma ciekawy kształt, a jej dość nieregularna forma nadaje całości charakteru. Baterie można zamontować na wannie, jak i na ścianie, a syfon z systemem klik-klak jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Wanny wolnostojące Sanitti wykonuje z najwyższej jakości lanego marmuru, który pozwala tworzyć monolityczną armaturę w dowolnym kształcie. Zaletą mieszanki dolomitu i żywicy jest idealna gładkość, wykończenie w połysku oraz ciepłe wrażenie w dotyku. To właśnie sprawia, że klienci chętnie wybierają ten materiał, a jego niepowtarzalny wygląd oraz trwałość są najlepszą reklamą produktów. Zobacz, jak wanna wolnostojąca Sanitti będzie wyglądać w twojej łazience.
Sanitti to polski producent wanien, szafek i innych mebli łazienkowych. Zobacz, jak nasze meble będą się prezentować się w twojej łazience.

Długość: 164,5 cm
Wysokość: 81,6 cm
Szerokość: 76,6 cm
Pojemność: 201 litrów
Waga: 86 kg (287 kg z wodą)
Zobacz również
Wanna wolnostojąca Sanitti Milla.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti Venti.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti Sette.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti Otto.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti TRE.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti SEI.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti UNO.
Wanny
Wanna dwuosobowa wolnostojąca Sanitti Uno XL.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti DUE.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti TRE XL.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti QUATTRO.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti CINQUE.
Wanny
Nasze kolekcje posiadają własną duszę i charakter.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli i wanien.
ul.Spacerowa 1
83-010 Straszyn