Kolekcja TRENDY

Zaprojektowana i wykonana przez nas seria Trendy to propozycja zgodna z najnowszym wzornictwem łazienkowych. Czarno białe barwy a przede wszystkim odporne na wodę stelaże aluminiowe gwarantują dużą trwałość. Kolekcją uzupełniają blaty i umywalki w białym i czarnym kolorze. Szafki otwierane są przy pomocy dużego uchwytu, który jest zarazem uchwytem na ręczniki.

Kolekcja mebli łazienkowych Sanitti Trendy – co znajduje się w ofercie?

Designerski meble z nutą industrialnego stylu? Takie właśnie są szafki łazienkowe oraz konsole aluminiowe pod blat lub umywalkę z kolekcji Sanitti Trendy. Każdy z przedmiotów ozdobiony jest charakterystycznymi aluminiowymi, czarnymi stelażami. Pełnią one funkcję zarówno praktyczną jak i estetyczną. Modny look łączy się tutaj z użytecznością. Produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które nie zmieniają się i nie odkształcają pod wpływem wilgoci. Głębokie szuflady wyposażone w system cichego zamykania, dzięki pojemności, zmieszczą wszystkie najważniejsze gadżety potrzebne w łazience. Z kolei blat pod umywalkę sprawdzi się w małych, minimalistycznych przestrzeniach, gdzie należy umiejętnie zaprojektować każdy skrawek pomieszczenia. Rozwiązania Sanitti Trendy przydadzą się w mieszkaniach industrialnych, skandynawskich i minimalistycznych.

Jak zaaranżować przestrzeń z meblami Sanitti Trendy?

Meble łazienkowe Sanitti Trendy w swojej ofercie posiadają rozwiązania dla miłośników stylu industrialnego, a także skandynawskiego. Charakterystyczny design szafek łazienkowych oraz konsoli aluminiowych wpisuje się idealnie we wspomniane wyżej sposoby aranżacji wnętrz.

W stylu industrialnym, gdzie główną rolę odgrywa prostowa, szerokie, otwarte przestrzenie oraz swojego rodzaju quasi surowy, fabryczny look, szafka Sanitti Trendy znajdzie tam miejsca dla siebie! Prostota w kolorze i aluminiowe stelaże, wpiszą się w industrialną aranżację perfekcyjnie.

Moda na skandynawskie projektowanie wnętrz jest bliska tym, którzy kochają jasne przestrzenie, wypełnione naturalnym światłem oraz wzbogacone o białe meble i proste formy. Konsole aluminiowe czy szafki łazienkowe Sanitti Trendy także znajdą tam swoje zastosowanie! Jasne barwy, prostota w budowie, bez nadmiernego przepychu i blichtru. To właśnie opisuje meble z tej kolekcji, które jak ulał pasują do skandynawskiej stylistyki.

Nasze kolekcje posiadają własną duszę i charakter.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli i wanien.
ul.Spacerowa 1
83-010 Straszyn