Kolekcja Vintage

Kolekcja Sanitti Vintage łączy w sobie nietuzinkowość i elegancję

Meble w kolorze białym i czarnym poprzez ciekawy wzór frontów pozwalają na wprowadzenie dynamizmu w aranżacji łazienki. Tak wyrazista stylistyka to obecnie rzadkość. Jednym z atutów mebli są lustrzane ornamenty w złotym lub srebrnym kolorze. Meble spełnią oczekiwania zarówno miłośników klasyki, jak i osób lubiących styl vintage i nieszablonowość.

W skład kolekcji wchodzą szafki pod umywalkę meblową lub blat z umywalką wolnostojącą w różnych rozmiarach, regały wiszące.

W produkcji mebli firma Sanitti nie tylko dużą wagę przykłada do wyglądu i stylu mebli ale również do komfortu ich użytkowania. Użyte do produkcji materiały cechują się wysoką odpornością na wilgoć a szafki i regały posiadają system cichego zamykania.

Kolekcja Sanitti Vintage – co ją wyróżnia?

Kolekcja Sanitti Vintage posiada w swojej ofercie nietuzinkowe produkty. Są to przede wszystkim szafki łazienkowe, regały w wyjątkowym stylu. Każdy z mebli jest wzbogacony w szklany front z interesującym ornamentem, które nadają szafkom i regałom nuty blichtru, ekskluzywności i zdecydowanie wpisują produkty z tej kolekcji w styl klasyczny czy vintage. Ponadto są również szalenie praktyczne. Szuflady umieszczone w szafkach są pojemne. Każdą wyposażono w system samodomykania.

Do każdej aranżacji z użyciem produktów z kolekcji Sanitti Vintage możemy użyć białych lub czarnych nóg, które dopełnią całego architektonicznego looku łazienki. Połączenie szafek łazienkowych regałów  z kolekcji Vintage da niesamowity efekt!

W jakich łazienkach sprawdzą się meble z kolekcji Sanitti Vintage?

Meble z kolekcji Sanitti Vintage to produkty głównie dla osób chcących zaaranżować łazienkę w stylu klasycznym, vintage, retro. Każdy z nich kojarzy się z luksusem, bogactwem, ale także wysoką jakością wykonania. Wielbiciele tego nurtu w projektowaniu wnętrz, wybierają również zestawienia mebli i gadżetów na zasadzie kontrastu bieli i czerni z dodatkami połyskujących detali. W ów opis wyśmienicie wpisują się szafki i regały z kolekcji Sanitti Vintage.

Nasze
Kolekcje mebli
ASSO.
MEBLE
DELTA.
MEBLE
FENCE.
MEBLE
FLORO.
MEBLE
GAMMA.
MEBLE
LIRA.
MEBLE
PYRAMID.
MEBLE
SUN.
MEBLE
TRENDY.
MEBLE
VINTAGE.
MEBLE
WELT.
MEBLE
LUSTRA ŁAZIENKOWE.
KOLEKCJA
Meble łazienkowe.
MEBLE
Meble łazienkowe glamour.
MEBLE
Regały łazienkowe.
Szafka łazienkowa glamour.
MEBLE
Szafka łazienkowa w stylu glamour.
MEBLE
Szafka wisząca z umywalką.
MEBLE
Szafki łazienkowe.
Szafki łazienkowe stojące.
Szafki łazienkowe wiszące.
Szafki łazienkowe z umywalką.
Szafki z podwójną umywalką.
UMYWALKI.
KOLEKCJA
Nasze kolekcje posiadają własną duszę i charakter.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli i wanien.
ul.Spacerowa 1
83-010 Straszyn