Wanny łazienkowe

Wanny łazienkowe

Wanny łazienkowe do wyjątkowych wnętrz

Podczas projektowania łazienki architekci najczęściej zwracają uwagę na ich funkcjonalność. Nie da się jednak ukryć, że długie prysznice i kąpiele stanowią coraz częstszą formę relaksu. Z tego powodu stale rośnie liczba takich przestrzeni, w których dużą rolę odgrywa także design.  Widać wyraźnie na pierwszy rzut oka, że większość produktów niekoniecznie musi znajdować się przy ścianie, jak zazwyczaj przy standardowych projektach. Wanny łazienkowe nie muszą wcale być tylko i wyłącznie dodatkiem do funkcjonalnej przestrzeni – mogą być integralną częścią jej wystroju. Z tego powodu znajdziecie coraz więcej takich rozwiązań, dzięki którym możecie wykąpać się na samiutkim środku łazienki, zupełnie inaczej niż zazwyczaj.

Wanny łazienkowe z najlepszych materiałów

W wielu przypadkach inwestycja w armaturę ma nam zagwarantować swobodę na wiele długich lat. Z tego względu zwracamy uwagę na to, aby nasze wanny łazienkowe były przygotowane z najwyższej jakości materiałów. Oprócz wytrzymałości i wieloletniej gwarancji muszą one być przyjemne w dotyku – bez wątpienia chcemy tam spędzić niejeden długi wieczór, niezależnie od pory roku. Właśnie z tego powodu wykorzystujemy do ich produkcji mieszanki kamienia dolomitowego z żywicą. Dzięki temu możemy cieszyć się armaturą niezwykle przyjemną w dotyku, a także odporną na wszelkiego rodzaju zabrudzenia oraz wilgoć. Warto oczywiście pamiętać, że nasze wanny łazienkowe to coś więcej, niż „tylko” miejsce do kąpieli. Cechują się one również fantastycznym wyglądem, dzięki czemu sprawdzą się w wielu różnych wnętrzach.

Wanny łazienkowe dla każdego

Uniwersalność to cecha, którą powinien posiadać każdy sklep zapewniający wyjątkowe rozwiązania dla Twojego wnętrza. Właśnie z tego powodu oferujemy wanny łazienkowe w wielu różnych modelach oraz rozmiarach. Znajdziecie zarówno mniejsze rozmiarowo rodzaje, jak również takie, które idealnie sprawdzą się na romantyczny wieczór dla dwojga. Wyróżnia je także unikalny design, dzięki któremu każdy znajdzie coś dla siebie. Wanny łazienkowe najczęściej występują w formie prostokąta tak, aby można było je dopasować do ściany. Znajdziecie u nas oczywiście także i takie modele, ale również dla miłośników łagodnych, opływowych kształtów oferujemy wanny o kształcie owalnym. Dzięki szerokiemu wyborowi, wysokiej jakości materiałów oraz wyjątkowej stylistyce, cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów.

Zobacz pełną ofertę szafek łazienkowych.

Nasze
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti Milla.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti Venti.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti Sette.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti Otto.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti TRE.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti SEI.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti UNO.
Wanny
Wanna dwuosobowa wolnostojąca Sanitti Uno XL.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti DUE.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti TRE XL.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti QUATTRO.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti CINQUE.
Wanny
Nasze kolekcje posiadają własną duszę i charakter.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli i wanien.
ul.Spacerowa 1
83-010 Straszyn