Luksusowe wanny

Luksusowe wanny

Luksusowe wanny do wyjątkowych łazienek

Nie da się ukryć, że to one są najważniejszym punktem wielu przestrzeni. Luksusowe wanny nie tylko stanowią wyposażenie praktyczne wielu łazienek, ale również elegancki element wystroju. Fantastycznie prezentują się one w wielu różnych konfiguracjach. Niektórzy stawiają na klasykę i stawiają je bliżej ściany. Luksusowe wanny dają jednak możliwość pewnego rodzaju ekstrawagancji, obok której ciężko przejść obojętnie. Właśnie z tego względu coraz częściej możemy się spotkać z projektami, w których są one ustawione na samym środku łazienki – nieco w kontrze do tradycyjnych, zdecydowanie bardziej funkcjonalnie projektowanych przestrzeni.

Wanny luksusowe wykonane z najlepszych materiałów

Bardzo duże znaczenie przy wyborze armatury do Twojej łazienki ma jakość. Wanny luksusowe nie tylko muszą się prezentować w odpowiedni sposób, ale również cieszyć swoich właścicieli wieloma latami użytkowania bez uszkodzeń. Znaczącą rolę w ich kształcie oraz funkcjonalności odgrywa lany marmur. Wanny luksusowe w dużej mierze składają się z kamienia dolomitowego, który już na pierwszy rzut oka kojarzy się z solidnością oraz wysoką jakością. Jeżeli do tego dodamy jego połączenie z żywicą, otrzymamy materiał zarówno spełniający swoje zadania pod kątem funkcjonalności, jak również wyglądu.

Luksusowe wanny do rozmaitych wnętrz

Ze względu na swój uniwersalny design, luksusowe wanny dostępne w naszym sklepie bez najmniejszych problemów dopasują się do większości istniejących już łazienek. Ma na to wpływ nie tylko bardzo charakterystyczny, wyróżniający się styl, ale również bardzo szeroki wybór. Luksusowe wanny możecie znaleźć zarówno w opływowych kształtach, jak również formach powstałych na bazie prostokąta. Wolnostojące modele możemy umieścić w każdym miejscu łazienki – zarówno pod oknem czy ścianą, jak również na środku – w tym momencie staną się one zdecydowanie najważniejszym punktem pomieszczenia.

Wanny luksusowe w różnych rozmiarach

Niektórych elementów wyposażenia wnętrza nie jesteśmy w stanie umieścić w łazience. Czasami w żadnym razie nie chodzi o niepasujący styl, ale przede wszystkim gabaryty. Wanny luksusowe w naszym sklepie dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu z pewnością znajdziecie Wasz idealny model. Coraz więcej osób skłania się do dwuosobowych wanien. Nie tylko są one synonimem komfortu, ale również nastrajają nas w wyjątkową, romantyczną atmosferę. Wanny luksusowe odnajdą się zarówno w mniejszych mieszkaniach, jak również dużych domach jednorodzinnych.

Nasze
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti Milla.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti Venti.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti Sette.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti Otto.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti TRE.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti SEI.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti UNO.
Wanny
Wanna dwuosobowa wolnostojąca Sanitti Uno XL.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti DUE.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti TRE XL.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti QUATTRO.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti CINQUE.
Wanny
Nasze kolekcje posiadają własną duszę i charakter.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli i wanien.
ul.Spacerowa 1
83-010 Straszyn