Kolekcja: Trendy

Szafka łazienkowa Sanitti Trendy TS-60/2 ze stelażem aluminiowym wysokim

Szafka łazienkowa pod umywalkę lub blat ze stelażem aluminiowym w kolorze czarnym.

Niepowtarzalne czarne aluminiowe stelaże i duże uchwyty dodają wyrazistości i podkreślają charakter szafki łazienkowej w białym kolorze.

Opis produktu

Szafka łazienkowa Trendy została zaprojektowana przez nas zgodnie z najnowocześniejszym wzornictwem łazienkowym. Odporne na wodę stelaże aluminiowe zapewniają dużą trwałość oraz podkreślają surowy a zarazem elegancji charakter łazienki. Dzięki dużemu uchwytowi w szafkach może on również służyć jako uchwyt na ręcznik.

Szafka łazienkowa Sanitti Trendy TS-60/2 ze stelażem aluminiowym, ze względu na klasyczne połączenie czerni i bieli, sprawdzi się w przestrzeniach, które zostały zaprojektowane zarówno z przewagą jednego z tych kolorów, jak i przy ciekawej kombinacji barw.

Szafka łazienkowa spełniać będzie jednocześnie kilka funkcji. Stanowi przyciągający wzrok aspekt wizualny w eleganckich łazienkach. Dzięki swojej budowie jest odporna na wodę, przez co trwała i posłuży na długie lata. Ponadto jest po prostu szalenie praktyczna.

Tworząc przestrzeń, w której jednym z elementów jest szafka łazienkowa Sanitti Trendy TS-60/2, warto wzbogacić look o inne meble znajdujące się w ofercie Sanitti. Mowa tutaj o lustrach z czarnymi lub białymi ramkami, które stanowić będą idealnie dopełnienie z szafką o tak klasycznym wyglądzie.

Wysokość: 855 mm
Szerokość: 640 mm
Głębokość: 460 mm
Zobacz również
Szafka łazienkowa Sanitti Trendy TS-60/2.
Trendy
Szafka łazienkowa Sanitti Trendy TS-80/2.
Trendy
Szafka łazienkowa Sanitti Trendy TS-60/1.
Trendy
Szafka łazienkowa Sanitti Trendy TS-80/1.
Trendy
Konsola aluminiowa pod blat lub umywalkę 60 cm.
Trendy
Konsola aluminiowa pod blat lub umywalkę 80 cm.
Trendy
Szafka łazienkowa biała Sanitti Trendy TS-80/2 ze stelażem aluminiowym wysokim.
Trendy
Nasze kolekcje posiadają własną duszę i charakter.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli i wanien.
ul.Spacerowa 1
83-010 Straszyn