Kolekcja ASSO

Meble Sanitti Asso mają szanse stać się wizytówką łazienki i mieszkania

Fronty inicjowane motywem fali, bazujących na łagodnych liniach podkreślają styl i elegancje kolekcji Asso. Szafki projektowane są nie tylko z myślą aby wyróżniały się nowoczesnym wyglądem ale aby były bardzo praktyczne.

Sanitti Asso to kolekcja z charakterem dla tych, którzy lubią się wyróżniać

Efekt fali wykonany na froncie nadaje meblom płynności i przykuwa uwagę. Szafki wykonane są w kolorze białym i czarnym. Mogą być wyposażone w uchwyty w wykończeniu chrom połysk, chrom mat, złoty połysk, złoty mat lub czarne.

 

Oprócz unikalnego wyglądu za meblami z kolekcji Asso przemawia ich duża funkcjonalność. Szafki pod umywalkę mają również dodatkową szufladę wewnętrzną z systemem cichego domykania. Dostępne w kolekcji są szafki łazienkowe wiszące lub na stylizowanych nóżkach a także wiszące regały łazienkowe. Dobrym dopełnieniem aranżacji łazienki z meblami tych kolekcji będą dedykowane modele umywalek Sanitti ceramicznych lub z lanego marmuru, podkreślające charakter tych szafek.

Fronty mebli wykonane są według unikalnej technologii opracowanej przez markę Sanitt z lekkich i wodoodpornych materiałów (bez udziału materiałów drewnopodobnych) co gwarantuje całkowitą odporność na wodę.

Jakie produkty oferuje kolekcja ASSO?

Wyjątkowa kolekcja mebli Asso to zestaw mebli dla osób, które są fanami nietuzinkowych, ale eleganckich rozwiązań. W ofercie znajdą się wiszące szafki łazienkowe, regały oraz umywalki. Połączenie tych produktów razem daje niesamowity efekt!

Meble zostały zbudowane z materiałów, które nie są elementami drewnopodobnymi. Dzięki temu rzeczy z kolekcji Asso są wysoko wodoodporne i nie ma obaw o pojawienie się potencjalnych zniszczeń czy zniekształceń, będących efektem nadmiernej wilgoci.

Szafki łazienkowe oraz regały Asso ozdobiono wyjątkowymi detalami i ornamentami. Pierwszym z nich jest motyw fali umieszczony na froncie mebli, zarówno w wersji białej jak i czarnej. Delikatne, regularne zakrzywienie nadaje wyjątkowej subtelności, ale niesie ze sobą również klasyczny sznyt i przyciąga oko. Swego rodzaju wisienkę na dekoracyjnym torcie zdobień mebli Asso, stanowią uchwyty w pięciu kolorach do wyboru – w zależności od projektu, czy naszych wizualnych oczekiwań.

Poza wspomnianymi produktami, w kolekcji znajdują się również umywalki, zarówno te geometryczne jak i o nieregularnych kształtach. Nablatowe, ceramiczne artykuły są dopełnieniem designerskiego looku całej łazienki.

Dodatkiem, który może przynieść ze sobą jeszcze więcej elegancji, bezapelacyjnie są nogi drewniane, osadzone w stylu retro, lakierowane, zarówno w kolorze czarnym jak i białym.

W jakich przestrzeniach idealnie sprawdzą się meble kolekcji ASSO?

Meble z kolekcji Asso to zdecydowanie produkty przeznaczone do eleganckich przestrzeni. Niejako nawiązują one do stylu hampton, gdzie z jednej strony mamy duże dawki luksusu, blichtru i bogactwa. Z drugiej niewątpliwie dostrzegalne są odwołania do natury i zbliżenia z fauną i florą. Motyw fali, na frontach mebli Asso, jest w tym wypadku więc dość jednoznaczny. Odnosi się w pewien sposób do nadmorskim posiadłości bogatych mieszkańców Manhattanu.

Szukasz w wystroju połączenia natury i elegancji? Te meble będą dla Ciebie idealne!

Nasze
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti Milla.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti Venti.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti Sette.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti Otto.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti TRE.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti SEI.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti UNO.
Wanny
Wanna dwuosobowa wolnostojąca Sanitti Uno XL.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti DUE.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti TRE XL.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti QUATTRO.
Wanny
Wanna wolnostojąca Sanitti CINQUE.
Wanny
Nasze kolekcje posiadają własną duszę i charakter.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli i wanien.
ul.Spacerowa 1
83-010 Straszyn