Meble łazienkowe

Sanitti to więcej niż meble łazienkowe, to idealne połączenie ciekawego designu, najwyższej jakości i funkcjonalności. Jako producent udało nam się zdobyć uznanie Klientów, które zawdzięczamy stosowaniu najwyższych standardów produkcji. Stale rosnąca popularność naszych produktów napędza nas do tworzenia coraz bardziej innowacyjnych i zarazem zachwycających estetyką rozwiązań.

Nasze szafki łazienkowe, regały i lustra, zostały stworzone z myślą o osobach, które pragną urządzić swoją łazienkę w sposób wyjątkowy, a jednocześnie bardzo praktyczny i funkcjonalny.

By wyjść naprzeciw zróżnicowanym preferencjom naszych Klientów, tworzymy zarówno kolekcje sprzyjające najnowszym trendom w designie, jak i takie, które bezpośrednio nawiązują do estetyki rozumianej w sposób klasyczny. Dbamy o detale, gdyż mamy świadomość, że to dzięki nim meble są wyjątkowe.

Niezależnie od tego, jakie meble łazienkowe Państwo preferują, jako producent zapewniamy ogromną różnorodność rozwiązań. Przekonajcie się Państwo sami.

Nasze
Wanny
UNO.
Wanny
UNO XL.
Wanny
DUE.
Wanny
TRE.
Wanny
TRE XL.
Wanny
QUATTRO.
Wanny
CINQUE.
Wanny
SEI.
Wanny
Nasze kolekcje posiadają własną duszę i charakter.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mebli i wanien.
ul.Spacerowa 1
83-010 Straszyn